صادر کننده سرامیک پرسلانی نما

امروزه سرامیک پرسلان در خیلی از ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود و می تواند به غیر زیبایی، از استحکام بالایی هم برای ساختمان برخوردار باشد و در مواجه با مواد شیمیایی مختلف دارای مقاومت خوبی است.

به همین دلیل می تواند جزو بهترین گزینه جهت سنگ کاری نما باشد، کشور ما به عنوان یکی از صادرکنندگان بزرگ سرامیک پرسلانی نما به سایر کشورهای دنیا می باشد.

صادر کننده  سرامیک پرسلانی نما

رگبندی سرامیک پرسلانی نما درجه یک

رگبندی  سرامیک پرسلانی نما درجه یک

پرسلان در گروه خانواده سرامیک ها می باشد و در دسته بندی سرامیک های مدرن، تولید کنندگان این سری از محصولات، واژه پرسلان را به محصولاتی که دارای کیفیت و ساخت ویژه ای از کاشی ها هستند لقب داده می شود، پرسلان حاوی دو نوع پولیش دار و لعاب دار می باشد.

امروزه انواع گوناگونی از سرامیک پرسلان در همه دنیا تهیه می گردد که پرسلان به رنگ استخوانی به دلیل شفافیت ویژه خود طرفداران بسیار بالایی دارد و بیشترین کاربرد را در کشورهایی مانند ایالات متحده و بریتانیا دارد.

غالبا سرامیک پرسلان در شکل و رنگ های زیادتری نسبت به سرامیک های معمولی عرضه شده است، از این رو بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که با این محصول کار کنند.

اصولا سرامیک پرسلان یک محصول یکدست است که از خاک رس، فلدسپات یا گرانیت و همچنین سیلیس در فشار و حرارت بسیار بالا تهیه می گردد که پس از مراحل پختن سفید و متراکم می گردد، این سرامیک جزو مدرن ترین تکنولوژی در صنایع سرامیک می باشد که به دلیل داشتن زیبایی و ویژگی های خاص، در کف و نما ساختمان خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه تشخیص سرامیک پرسلان نما:

سرامیک پرسلان نسبت به سایر سرامیک های موجود در بازار دارای قیمت گران تری می باشد، این سرامیک قدرت جذب آب کمتری نسبت به بقیه سرامیک ها دارد و اصولا در خاک ترکیبی استفاده شده در جهت ساخت این سرامیک از خاک رس قرمز استفاده می گردد و به همین دلیل این سرامیک دارای بافت خیلی بهتری نسبت به سایر سرامیک ها می باشد.

بازار عرضه سرامیک پرسلانی نما

بازار عرضه  سرامیک پرسلانی نما

اصولا جنس کاشی های سرامیکی پرسلان عالی می باشد، دارای دوام خوبی هستند و مرمت و همچنین نگهداری از آن ها راحت است، سرامیک های پرسلان دارای قدرت جذب آب خیلی کم تا حدودا 2% را دارد و به آسانی با آب و مواد شوینده معمولی تمیز می شود.

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد سرامیک پرسلان، امروزه بازار عرضه و فروش سرامیک درجه یک پرسلان بسیار پر رونق شده است و روز به روز هم میزان خرید مردم بیشتر می شود.

افراد عرضه کننده سرامیک پرسلان باید تمهیداتی در جهت عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع سرامیک پرسلان در نظر بگیرند تا مشتریان رضایت بیشتری از خرید این محصول داشته باشند.