لیمو عمانی که بمب طعم دهنده شناخته شد

با لیموترش تازه ایرانی شروع کنید
لیموهای سیاه ایرانی هستند، بنابراین منطقی است که لیموترش تازه ایرانی انتخاب سنتی باشد.

یک پرس و جو سریع از سوپرمارکت محلی مدل پالتو چرم زنانه من تأیید کرد که آهک های بی دانه ای که من سال هاست می خریدم، لیموهای تاهیتی (نوعی از لیموهای ایرانی) هستند.

اگر از رقم آهک خریداری شده مطمئن نیستید، از بقالی خود برای اطلاعات بیشتر بخواهید.

اما من مطمئن هستم که هر آهکی با پوست نازک به اندازه کافی پس از خشک شدن می تواند به یک بمب طعم دهنده کوچک تبدیل شود.

من حتی با استفاده از این روش جویدن سیاه دانه صبح ناشتا کامکوات سیاه درست کردم. اگر این روش را با مرکباتی غیر از لیموترش ایرانی نیز امتحان می کنید، به من اطلاع دهید!

لیموهای بدون کبودی را انتخاب کنید، اگرچه برخی از لکه ها قابل قبول هستند.

من لیموهای بدون دانه را ترجیح می دهم با این حال، اگر لیموهای شما دارای دانه هستند، به سادگی دانه ها را قبل از آسیاب کردن لیموهای سیاه به صورت پودر بردارید.

هنگام استفاده از لیموهای سیاه به طور کامل مراقب باشید که دانه ها در سوپ یا خورش شما فرار نکنند.

به طور خلاصه در آب نمک بجوشانید
ابتدا حمام یخ خود را آماده کنید خواص لیمو عمانی از یک کاسه به اندازه کافی بزرگ استفاده کنید تا تمام لیموها را در خود جای دهد.

بلوک های یخ را در کاسه قرار دهید و روی آن را با دمای اتاق یا آب سرد بریزید بگذارید یک دقیقه یا بیشتر بماند تا آب سرد شود.

یک قابلمه را با آب به اندازه ای پر کنید که روی لیموها را بپوشاند، آب (بدون لیموترش) را روی حرارت زیاد قرار دهید و بگذارید تا جوش بیاید. برخی منابع می گویند که آب را نمک بزنید، برخی دیگر نه.

دو دسته لیموترش رو تشک مسافرتی نوزاد همزمان خشک کردم یکی نمک و یکی بدون نمک هیچ تفاوت آشکاری با زمان خشک شدن نداشت و همچنین تأثیر قابل توجهی بر طعم نهایی نداشت.

اما این می تواند خواص ضد باکتریایی نامرئی نمک باشد که در اینجا وجود دارد، بنابراین من به ازای هر 1 لیتر آب 1 قاشق چای خوری نمک اضافه می کنم تا بی خطر باشم.

 • منابع:
  1. How to prepare black lemons
 • تبلیغات:
  1. دارایی‌ ۵ ثروتمند برتر جهان ۸۵ میلیارد دلار آب رفت!
  2. ارائه کفش مناسب برای کارگران
  3. حوله ها تاریخچه ای طولانی و باستانی دارند
  4. تاثیر جوراب بر زیبا شدن استایل شما